39. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Régiséggyűjtő, 1966-1971
95

Szabó Vladimir (1905-1991)

Régiséggyűjtő, 1966-1971

Olaj, farost, 129x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 1966-71
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 38. árverés, 71. tétel

Kiállítva és reprodukálva:
•Szabó Vladimir Munkácsy-díjas festőművész kiállítása. Csók István Galéria, Budapest,
1973. november, katalógus: szám nélkül

R