9. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Relatív nagyságrendű viszonylatok, 1983
57

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Relatív nagyságrendű viszonylatok, 1983

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve hátul: Gyarmathy Tihamér 1983, Gyarmathy 83/21
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

52

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Szálló formák, 1956

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
61

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Mikrokozmosz, 1956

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
62

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Makró fények, 1987

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
163

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Felhők, 1967

Kikiáltási ár: 120 000 Ft