4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Remény, 1971
63

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Remény, 1971

Olaj, farost, 59,5 x 79 cm
Jelezve balra lent: 1971, Jelezve jobbra lent: Bolmányi, Jelezve hátoldalon: Remény Bolmányi F. 1971
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft