59. aukció
Jaschik Álmos (1885-1950) Remények (Petőfi verse)
154

Jaschik Álmos (1885-1950)

Remények (Petőfi verse)

Tus, akvarell, ceruza, papír, 44,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Jaschik Álmos
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft