4. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Reneszánsz jelenet, 1955
150

Basilides Barna (1903-1967)

Reneszánsz jelenet, 1955

Olaj, vászon, 81x90 cm
Jelezve középen lent: Basilides Barna 1955.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft