2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Balla Attila (1959) Reneszánsz kert - Napkapu, 1988
98

Balla Attila (1959)

Reneszánsz kert - Napkapu, 1988

Olaj, gitt, vászon, 120,5x136 cm
Jelezve balra lent: A1988 Balla
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 4 000 000 Ft