62. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Reök Lujza képmása, 1864
181

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Reök Lujza képmása, 1864

Olaj, vászon, 71x58 cm
Jelezve jobbra lent: Munkácsy M 1864
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Akadémiai Kiadó, Budapest, 1958., 316. Festménykatalógus: 20.