37. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Repülés, 1965
148

Kondor Béla (1931-1972)

Repülés, 1965

Rézkarc, papír, 38,5x29 cm
Jelezve balra lent: 50/38 Repülés, Jelezve jobbra lent: Kondor B.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft