26. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Repülő figura a zöldben, 1948 körül
39

Korniss Dezső (1908-1984)

Repülő figura a zöldben, 1948 körül

Olaj, vászon, 12,5x24,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Proveniencia: korábban Mezei Gábor gyűjteményében

Reprodukálva: Korniss Dezső. R.A. gyűjtemény 2006. katalógus: 6.

147

Korniss Dezső (1908-1984)

Szállás, 1954

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
148

Korniss Dezső (1908-1984)

Önarckép, 1930 körül

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft