55. aukció
Vaszary János aratók posztimpresszionizmus
182

Részes aratók, 1930 körül

Olaj, vászon, 68,5x83,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

8

Virágcsokor

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
40

Alassio, 1932

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
59

Rapallo, 1934

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
103

Balatoni naplemente, 1903

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
188

Lány lepellel

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft