65. aukció (2020. december)
Ef. Zámbó István (1950-) Részlet a boldog sivatagból, 2008
43

Ef. Zámbó István (1950-)

Részlet a boldog sivatagból, 2008

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve jobbra fent: ef. Zámbó 20 EfZ I 08, jelezve hátoldalon: Részlet a boldog sivatagból
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft