55. aukció
Gyárfás Jenő (1857-1925) részlet a művész kertjéből hátoldalon: kéztanulmány
164

Gyárfás Jenő (1857-1925)

részlet a művész kertjéből hátoldalon: kéztanulmány

Olaj, fa, 25,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gyárfás J.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 54. árverés, 82. tétel