50. Jubileumi Aukció
Tornyai János (1869-1936) Réten
168

Tornyai János (1869-1936)

Réten

Olaj, fa, 21,5x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft