14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Sas Miklós, új geometria, színek
20

Sas Miklós (1976)

Retrospektív falanszter II/1., 2023

Akril, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: Sas Miklós
Jelezve jobbra lent: 2023.
Jelezve hátoldalon: Retrospektív falanszter II/1. Sas Miklós 2023.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Sas Miklós: Tér-szerkezet viszonylatok. Virág Judit Galéria, 2023. június 8-30.