Révész Klára arcképe
Olaj, vászon papírlemezen, 39x38,5 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Vaszary János képeinek kiállítása. Polgár Galéria, Budapest, 1998. április 23. – május 9. katalógus: 31.