11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lossonczy Tamás (1904-2009) Rezgések, 1972
23

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Rezgések, 1972

Olaj, vászon, 40,5 x 40 cm
Jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 1972
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

7

Lossonczy Tamás (1904-2009)

A Nagy célpont, 1973

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft