28. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Rhodopis cipője, 1872
45

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Rhodopis cipője, 1872

Olaj, vászon, 34x46 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1872
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft