66. aukció (2021. június)
Schéner Mihály (1923-2009) Rialto híd Velencében, 2007
8

Schéner Mihály (1923-2009)

Rialto híd Velencében, 2007

Olaj, farost, 100,5 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner 2007, jelezve hátoldalon: Velence Grand Canal a Rialto híddal, festette 2007. márc. 15. Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft