1. aukció
Vaszary János Rimini Olaszország strandkép tengerpart École de Paris
98

Rimini strand, 1928

Akvarell, papír, 26x40 cm
Jelezve balra lent: Rimini 1928 Vaszary J.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft