57. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Ringató
180

Fényes Adolf (1867-1945)

Ringató

Olaj, vászon papírlemezen, 57x45 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 500 000 Ft

‣ Dr. Támba Renátó: Gyermekkor a vásznakon – A dualizmus kori gyermekszemlélet az alföldi iskola festészetében, Ad. Librum Kiadó, 2017.