Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Czóbel Béla (1883-1976) Ringlispiel (Körhinta), 1904
7

Czóbel Béla (1883-1976)

Ringlispiel (Körhinta), 1904

Olaj, vászon, 37x47 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 904