Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Galimberti Sándor (1883-1915) Rippl-Rónai József műterme, 1909
12

Galimberti Sándor (1883-1915)

Rippl-Rónai József műterme, 1909

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Galimberti