55. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Ritmikus forma, 1944
90

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Ritmikus forma, 1944

Olaj, kréta, papír, 31x22,5 cm
Jelezve balra lent: Gy. 944. Jelezve hátoldalon: R 44/1 Ritmikus forma 311x226
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Kiállítva:‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása.Galéria a 4 világtájhoz, Semmelweis u. 1., Budapest, 1947. március‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása.Képzőművészek Szabadszervezete, Népköztársaság útja 69. Budapest, 1948. május
Reproduká