Kortárs aukció
Lantos Ferenc (1929-2014) Ritmikus kompozíció, 1966
10

Lantos Ferenc (1929-2014)

Ritmikus kompozíció, 1966

Olaj, farost, 50x62 cm
Jelezve hátoldalon: Lantos, 1966 Vakrámán: körök és négyzetek
Kikiáltási ár: 250 000 Ft