28. aukció
Jancsek Antal (1907-1985) Riviéra
34

Jancsek Antal (1907-1985)

Riviéra

Olaj, vászon, 70x95 cm
Jelezve balra lent: Jancsek A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft