A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Batthyány Gyula (1887-1959) Rokokó színházi jelenet éjjel, 1930 körül
60

Batthyány Gyula (1887-1959)

Rokokó színházi jelenet éjjel, 1930 körül

Olaj, vászon, 71,5x98,7 cm
Jelezve balra lent: Batthyány