74. Téli aukció
Peterdi Gábor Róma, Olaszország
53

Peterdi Gábor (1915-2001)

Róma, 1932

Olaj, vászon, 80 x 90 cm
Jelezve balra fent: Peterdi Gábor 1932 Roma
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft