53. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Róma-villa
185

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Róma-villa

Akvarell, tus, papír papírlemezen, 22x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft