30. aukció
Ország Lili (1926-1978) Római fal
59

Ország Lili (1926-1978)

Római fal

Olaj, papír, 24,5x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ország
Kikiáltási ár: 750 000 Ft