Kortárs aukció
Ország Lili (1926-1978) Római falak, 1968
18

Ország Lili (1926-1978)

Római falak, 1968

Olaj, farost, 44x86 cm
Jelezve középen lent: Ország
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft