50. Jubileumi Aukció
Czene Béla (1911-1999) Római kávézó, 1987
84

Czene Béla (1911-1999)

Római kávézó, 1987

Olaj, farost, 65x90 cm
Jelezve balra lent: Czene Béla 1987
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft