74. Téli aukció
Csabai-Ékes Lajos Róma, Olaszország
48

Csabai-Ékes Lajos (1890-1944)

Római lány, 1930

Olaj, vászon, 79 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csabai Ékes Róma
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft