27. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Római lány (Gabriella)
225

Emőd Aurél (1897-1958)

Római lány (Gabriella)

Olaj, vászon, 69x60 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 260 000 Ft