66. aukció (2021. június)
Maticska Jenő (1885-1906) Római látkép, 1904
90

Maticska Jenő (1885-1906)

Római látkép, 1904

Olaj, vászon, 53 x 42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Maticska
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Nagybánya kiállítás. Belvárosi Aukciósház, Budapest, 1996. (kat. n.)

¦ Murádin Jenő: Maticska Jenő.

Kriterion Könyvkiadó, Bukarest, 1985, 48. ff. kép; katalógus: 67.