62. aukció
Czene Béla (1911-1999) Római látkép, 1986
138

Czene Béla (1911-1999)

Római látkép, 1986

Olaj, farost, 35x120 cm
Jelezve balra lent: Czene Béla 1986; Jelezve hátoldalon: Látkép Aventinonál 35x125 cm akryl.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft