22. aukció
Patkó Károly Róma, római iskola
145

Patkó Károly (1895-1941)

Római részlet, 1931

Olajtempera, vászon, 80x94 cm
Jelezve balra lent: Patkó Róma 1931
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft