24. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Romantikus táj, 1882
195

Böhm Pál (1839-1905)

Romantikus táj, 1882

Olaj, vászon, 95x150 cm
Jelezve balra lent: Böhm Pál 1882. VIII. 12.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft