39. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Romantikus táj, 1893
109

Telepy Károly (1828-1906)

Romantikus táj, 1893

Olaj, fa, 16x21 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 93.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 300 000 Ft