28. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Romantikus táj
43

Telepy Károly (1828-1906)

Romantikus táj

Olaj, fa, 23x41,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy
Kikiáltási ár: 550 000 Ft