33. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Romantikus táj
33

Háry Gyula (1864-1946)

Romantikus táj

Olaj, vászon, 81x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ó.Buda Háry Gy.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft