42. Aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Romantikus táj vándorral, 1831
18

Markó Károly, Id. 1793-1860

Romantikus táj vándorral, 1831

Akvarell, papír, kartonon, 22x28 cm
Jelezve balra lent: Markó K. 1831
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 400 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 42. árverés, 218. tétel