1. aukció
Benevitzky jelzéssel (19. század) Romantikus táj, városka látképével
140

Benevitzky jelzéssel (19. század)

Romantikus táj, városka látképével

Olaj, vászon, 73x100 cm
Jelezve balra lent: Benevitzky (?)
Kikiáltási ár: 160 000 Ft