6. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Romantikus táj
109

Brodszky Sándor (1819-1901)

Romantikus táj

Olaj, lemezpapír, 31x43,5 cm
Jelezve balra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft