29. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Romantikus tanulmány II, 1965
126

Kondor Béla (1931-1972)

Romantikus tanulmány II, 1965

Rézkarc, papír, 29,5x38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor 65, Jelezve balra lent: Próba
Kikiáltási ár: 190 000 Ft