5. aukció
Vaszary János Palace Párizs
184

Rómeó és Júlia a Palace-ban

Akvarell, papír, 26,5x37,5 cm
Jelezve balra lent: Palace. Paris 925 IV. 14 Vaszary János
Kikiáltási ár: 450 000 Ft