11. aukció
Déry Béla (1870-1932) Rotterdam, 1906
13

Déry Béla (1870-1932)

Rotterdam, 1906

Olaj, fa, 26,5x36 cm
Jelezve balra lent: Déry Béla 1906 Rotterdam
Kikiáltási ár: 180 000 Ft