62. aukció
Gimes Lajos (1886-1945) Rotterdami kikötő
149

Gimes Lajos (1886-1945)

Rotterdami kikötő

Olaj, vászon, 54,5x67 cm
Jelezve jobbra lent: Gimes Lajos
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft