3. Zsolnay aukció
Zsolnay kerámia aukció
57

Zsolnay

Rozettás, historizáló padlóváza-pár, 1880 körül

Porcelánfajansz, korongozott formán plasztikus díszekkel. Elefántcsontszínű alapon magas tüzű, színes mázas, kontúrozott festés, aranyozás, magasság: 46 cm, átmérő: 24 cm
Jelzés: 1. tárgy: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS és MADE IN AUSTRIA-HUNGARIA márkajelzések, 454, 5, valamint 2 darab téglalap alakú gyári papírcímke lekopott írással
2. tárgy: bélyegzett, öttornyos márkajelzés és masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS és MADE IN AUSTRIAHUNGARIA jelzések, 454, 5, valamint 2 darab téglalap alakú gyári papírcímke lekopott írással
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

FAZONSZÁM: 454