65. aukció (2020. december)
Méhes László (1944-) Rózsa, 1979
17

Méhes László (1944-2022)

Rózsa, 1979

Akril, vászon, 72,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Méhes László 1979
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

38

Méhes László (1944-2022)

Vadászlak

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft