58. aukció
Kléh János (1881-1919) Rózsacsokor
210

Kléh János (1881-1919)

Rózsacsokor

Olaj, papírlemez, 30x36 cm
Jelezve jobbra lent: Kléh János
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft